Кабмін схвалив докапіталізацію «Приватбанку» на 9,8 мільярдів гривень

22 Feb

Кабмін схвалив докапіталізацію «Приватбанку» на 9,8 мільярдів гривень

Кабінет міністрів схвалив докапіталізацію «Приватбанку» на 9,8 мільядрів гривень шляхом випуску облігацій внутрішньої державної позики в обмін на акції банку. Про це йдеться в ухваленій 22 лютого постанові №89.

«Це залишок суми, передбаченої для капіталізації банку, яка не була здійснена у 2016 році в повному обсязі», – повідомляється на сайті уряду.

Згідно з оприлюдненою інформацією, капіталізація «Привітбанку» передбачалась на суму до 116,8 мільярдів гривень, однак поповнення статутного капіталу банку у 2016 році відбулося на суму 107 мільярдів гривень.

18 грудня минулого року уряд ухвалив рішення про націоналізацію «Приватбанку». Згідно з умовами націоналізації, єврооблігації «Приватбанку» підлягали процедурі bail-in (конвертації боргу кредиторів у капітал). Національний банк України розглядає їх як зобов’язання, пов’язані з колишніми власниками банку.

Міжнародне рейтингове агентство Standard&Poor’s (S&P) 11 січня знизило рейтинг «Приватбанку» з рівня «R» (під наглядом регулюючого органу) до «SD» (вибірковий дефолт).

SJ

обговорення:
NEW         Trip