Нацбанк до обрання нового керівника очолить заступник Гонтаревої Яків Смолій

10 May

Нацбанк до обрання нового керівника очолить заступник Гонтаревої Яків Смолій

Перший заступник голови Національного банку Яків Смолій виконуватиме обов’язки голови відомства з 11 травня. Про це повідомляється на сторінці НБУ у Facebook.

«Сьогодні у голови Національного банку України Валерії Гонтаревої останній робочий день, про що вона оголосила місяць тому. Валерія Гонтарева повністю залишає професійні справи у Національному банку та йде у вимушену відпустку, доки Верховна Рада України не прийме рішення щодо її відставки. При цьому Валерія Гонтарева готова доповісти у Верховній Раді перед звільненням, як того і вимагає процедура звільнення з посади голови Національного банку, за запрошенням парламенту», – йдеться у повідомленні.

Голова Національного банку України Валерія Гонтарева 10 квітня оголосила, що йде у відставку через місяць. Вона очолює НБУ з 2014 року. Під її керівництвом відбулося значне зменшення кількості банків у фінансовій системі України, оскільки регулятор збільшив вимоги до статутного капіталу та інших показників діяльності фінансових установ. Також Гонтарева причетна до встановлення гнучкого обмінного курсу гривні.

 

SJ

обговорення: