В «Укренерго» попереджають: у разі недостатньої економії будуть «примусові обмеження» електроспоживання

20 Oct

В «Укренерго» попереджають: у разі недостатньої економії будуть «примусові обмеження» електроспоживання

Голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький попереджає, що у разі недостатньої економії електрики будуть запроваджуватися «примусові обмеження».

«Нам всі доведеться змінити свої звички споживання електроенергії, трошки знизити рівень комфорту для того, щоб цю зиму в сталий спосіб. Для того, щоб зберегти енергосистему тоді (у разі недостатньої економії – ред), запроваджувати примусові обмеження споживання. Для споживача, звичайно, добровільне обмеження набагато вигідніше і зручніше, ніж графіки відключення», – сказав він в ефірі національного телемарафону.

Він закликав українців ощадливо використовувати електрику.

«В такі дня як сьогодні – після обстрілів інфраструткри – нам всім потрібно економити не лише в пікові години, а й в принципі весь день. Ощадливо ставитися до наших енергоресурсів. Енергетикам потрібен час для відновлення..», – зазначив голова правління НЕК «Укренерго».

Кудрицький розповів, що прораховуються різні сценарії розвитку подій – як енергосистема буде працювати при різних рівнях руйнувань

«Важливо, щоб наші громадяни розуміли, що ми знаємо, що робити в різних ситуаціях. Але наразі енерго система України є цілісною. І ті обмеження споживання, які запроваджуються сьогодні, спрямовані на те, щоб енергосистема залишалася стабільною. Обмеження споживання дають нам можливість стабілізувати ситуацію. Тобто вони не свідченням розвалу енергосистеми, а навпаки – ми контролюємо те, що відбувається в енергосистемі«», – додав він.

 

SJ

ByNewsline

актуальні новини

обговорення:
NEW         Trip