Заява «Мотор Січі»: схвильовані затриманням Богуслаєва за «такими обурливими підозрами»

24 Oct

Заява «Мотор Січі»: схвильовані затриманням Богуслаєва за «такими обурливими підозрами»

Працівники «Мотор Січі» «глибоко схвильовані» затриманням президента корпорації «Мотор Січ» В’ячеслава Богуслаєва за «такими обурливими підозрами». Про це йдеться у зверненні трудового колективу підприємства.

«Ми, запорізькі моторобудівники, глибоко схвильовані затриманням нашого керівника за такими обурливими підозрами. Ми вважаємо, що так не можна ставитися до людини, яка все своє життя присвятила Україні, яка живе й працює поряд з нами, під щоденними обстрілами, ризикуючи власним життям. Ми щиро віримо у його невинність й завжди довіряли йому як своєму лідеру, що дбає про світле майбутнє нескореної України, вітчизняного авіабудування, про долю підприємства та кожного моторобудівника», – йдеться у заяві, опубілкованій на сайті «Мотор Січі».

У зверненні Богуслаєва називають «талановитим керівником та людиною, безкінечно відданою Україні».

25 жовтня суд обрав для президента корпорації «Мотор Січ» В’ячеслава Богуслаєва та начальника департаменту зовнішньоекономічної діяльності Олега Дзюби запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на два місяці. 

22 жовтня їх затримали співробітники СБУ за підозрою у «колабораційній діяльності» та «пособництві державі-агресору». Це затримання відбулося в рамках кримінального провадження щодо незаконного постачання з боку «Мотор Січ» товарів військового призначення для російської штурмової авіації.

SJ

ByNewsline

актуальні новини

обговорення:
NEW         Trip