Місце масового поховання на Харківщині: поліція ексгумувала тіла семи українських військових

28 Oct

Місце масового поховання на Харківщині: поліція ексгумувала тіла семи українських військових

На деокупованій Харківщині у нещодавно виявленому місці масового поховання ексгумували тіла семи українських військових. Про це в ефірі програми Радіо Свобода – Свобода Live – заявив начальник Слідчо

«Про це поховання нам повідомили місцеві жителі. Це наші військові, які перебували на бойових позиціях та не покинули місце несення служби. В результаті зіткнення вони загинули… Місцеві жителі, знаючи, що там загинули бійці, на Великдень встановили хрест. Сьогодні уже третій день роботи на цьому місці. Позавчора ми вилучили 3 тіла загиблих наших військових, сьогодні наразі вилучили тіла ще 4 наших військовослужбовців. В подальшому буде призначена судово-медична експертиза», – розповів він.

На деокупованій Харківщині виявили ще одне місце масового поховання українських військових. 26 жовтня там почали ексгумацію. За даними поліції, загалом там є тіла близько 17 військовослужбовців.

На початку вересня українські війська звільнили від російської окупації більшу частину Харківської області, в тому числі міста Балаклію та Ізюм.

SJ

ByNewsline

актуальні новини

обговорення:
NEW         Trip